22. 12. 2023 | 2 minuty čtení

10 Years. One Brand.

Oslavili jsme 10 let – Kantor Studio. 🎩 Před více než deseti lety se zrodila vize vytvořit brandingovou speciálku. To jsem ještě netušil, co vše mě čeká.

Oslavili jsme 10 let – Kantor Studio. 🎩 Před více než deseti lety se zrodila vize vytvořit brandingovou speciálku. To jsem ještě netušil, co vše mě čeká.

Tou dobou jsem v ČR měl několik vlastních byznysů a dělal jsem Nemovitosti na Floridě. Miluju kombinaci byznysu a designu. Tak nějak mě to k tomu táhlo už několik let předtím.

Naše cesta za brandingem začala v Miami, kde přišlo poznání skutečné podstaty brandingu a strategického budování značek. Na začátku jsme měli více klientů a kolegů v USA než u nás. Byly to fakt neskutečné začátky, na které rád vzpomínám.

Od té doby můžu hrdě říct, že jsme spolupracovali s více než 400 značkami po celém světě. Baví nás měnit firmy na značky a transformovat myšlení majitelů firem ohledně jejich byznysu.

Děkujeme všem našim klientům za důvěru a spolupráci v posledních 10 letech. Bez vás by to nešlo.

Dnes, jako jeden tým, oslavujeme dekádu úspěchů naší značky, a taky jeden z nejlepších a nejúspěšnějších roků vůbec!

Co nás čeká dál? Plány a cíle jsou velké. Bude to pecka! Na závěr je důležité poděkovat mému skvělému týmu, který je srdcem Kantor Studia. Vaše tvrdá práce, kreativita a odhodlání jsou základem našeho úspěchu.

10 Years. One Brand. 🥂🎩
Kantor Studio a celá myšlenka vznikla 19. října 2013 na Lincoln Road (pár metrů od Ocean Drive).

www.kantorstudio.cz


Další články

Mohlo by vás zajímat.


Kontakt

Čas na silnější značku?

Začněme společně od byznysu až po branding.

Jakub kantor Certifikáty