10 Years. One Brand.

Oslavili jsme 10 let – Kantor Studio. 🎩 Před více než deseti lety se zrodila vize vytvořit brandingovou speciálku. To jsem ještě netušil, co vše mě čeká.

Certifikáty

Oslavili jsme 10 let – Kantor Studio. 🎩 Před více než deseti lety se zrodila vize vytvořit brandingovou speciálku. To jsem ještě netušil, co vše mě čeká.

Tou dobou jsem v ČR měl několik vlastních byznysů a dělal jsem Nemovitosti na Floridě. Miluju kombinaci byznysu a designu. Tak nějak mě to k tomu táhlo už několik let předtím.

Naše cesta za brandingem začala v Miami, kde přišlo poznání skutečné podstaty brandingu a strategického budování značek. Na začátku jsme měli více klientů a kolegů v USA než u nás. Byly to fakt neskutečné začátky, na které rád vzpomínám.

Od té doby můžu hrdě říct, že jsme spolupracovali s více než 400 značkami po celém světě. Baví nás měnit firmy na značky a transformovat myšlení majitelů firem ohledně jejich byznysu.

Děkujeme všem našim klientům za důvěru a spolupráci v posledních 10 letech. Bez vás by to nešlo.

Dnes, jako jeden tým, oslavujeme dekádu úspěchů naší značky, a taky jeden z nejlepších a nejúspěšnějších roků vůbec!

Co nás čeká dál? Plány a cíle jsou velké. Bude to pecka! Na závěr je důležité poděkovat mému skvělému týmu, který je srdcem Kantor Studia. Vaše tvrdá práce, kreativita a odhodlání jsou základem našeho úspěchu.

10 Years. One Brand. 🥂🎩
Kantor Studio a celá myšlenka vznikla 19. října 2013 na Lincoln Road (pár metrů od Ocean Drive).

www.kantorstudio.cz


Kontakt

Čas na silnější značku?

Začněme společně od byznysu až po branding.

Jakub kantor Certifikáty