Zvítězili jsme ve zkoušce od Martyho Neumeiera – Metaskills

Brand, Grafický design, Podnikání

Vzdělávání je pro mně hlavní prioritou, protože pak si člověk může vychutnat momenty jako je tento.

Zvítězili jsme, prostě jsme to vyhráli!

Vyhráli jsme první modul LEVEL C Metaskills od Martyho Neumeiera.  

Marty Neumeier je celosvětovou špičkou ve světě brandingu. Dalo by se říct, že je to otec brandingu a tvorby značek. Pracoval na těch nejúspěšnějších značkách ve světě. Také je autorem těch nejvýznamnějších knih
v oblasti bradingu. Jeho knihy jsou alma mater pro každého, kdo chce umět budovat značky.

https://www.martyneumeier.com/

blank

A v čem jsme to vlastně vyhráli?

Jedná se o LEVEL C – Metaskills challenge – Celosvětová výzva, které se účastní asi 30 týmů z celého světa. Každý tým obsahuje 4 – 5 brand stratégů (stratégové značek, brandingoví specialisté a brand designeři).

Celá výzva je založena na knize Martyho Neumeiera METASKILLS, kde vyzdvihuje pět klíčových dovedností, které budou zapotřebí k úspěchu v nové éře – robotického věku. První modul byl na téma „FEELING“.

Všechny moduly zní takto: FEELING, SEEING, DREAMING, MAKING, and LEARNING

Soutěž posuzují brandingoví specialisté a odborníci na světové značky Marty Neumeier, Chris Do, Robert Jones, Lisa Peyton, Anaezi Modu, Lulu Raghavan, Dennis Hahn, Kevin Duncan a Andy Starr.

Náš tým jsme nazvali We Are Not Robots. Vybrali jsme si přepracování podoby knihoven. Nazvali jsme je Knihovny zítřka – Library of Tomorrow, zkráceně LoT.
Náš koncept představil existující produkt, službu nebo společnost = značku, která se musela transformovat, aby uspěla v post pandemickém světě, tak aby se stala více „krásnou“.

blank

Přikládám naši výherní práci – jak jsme celkově přemýšleli nad celou problematikou a jak jsme připravili grafické zpracování, funkční model webových stránek a vizualizaci nové podoby knihoven.

>> NAŠE VÝHERNÍ PREZENTACE <<<

Jak můžete vidět, opravdu jsme šli do hloubky, tak jak se to má správně dělat, když se tvoří značka.

Rád bych poděkoval celému týmu We Are Not Robots – Matt Davies, Nathan Holloway a Jolande van Straaten.

Je za námi obrovský kus práce a čeká nás toho ještě mnohem víc.

Celý tento proces zakončím zkouškou v Londýně na Brand Masterclass Level C – kterou bude vyhodnocovat Marty Neumeier a Andy Starr.

blank

Útržky z LinkedInu:

blank

blank

blank
blank

Jakub Kantor

Přečtěte si další články

Rekapitulace roku 2020

Rekapitulace roku 2020

Rok 2020 bych mohl nazvat jako rok změn a uvědomění. Mnoho z nás si uvědomilo, že je třeba zvolnit a myslet na sebe a své blízké. Majitelé značek začali řešit změny a přizpůsobení značky víc než kdy jindy.

Mýtus zvaný brand

Mýtus zvaný brand

Znáte, nejčastější mýty a legendy okolo slova BRAND? Slova BRAND a BRANDING se poslední dobou skloňují všude. Každý z vás, by měl znát pravý význam těchto slov. Sepsal jsem pro vás báje, které slýchávám, za posledních 7 let, nejčastěji.

Certifikovaný Brand Stratég – MasterClass Level C

Certifikovaný Brand Stratég – MasterClass Level C

Každý rok si stanovuji cíle, kterých chci dosáhnout. A jedním z nich bylo spojit se s Marty Neumeierem a mít možnost probrat svou práci od základních kroků až do hloubky jádra věci. Dnes už určitě víte, že se mi to povedlo.